| vladv26 a întrebat:

As putea sa bag internetul acasa a mine? Ma refer sa fac un abonament la digi sau telekom sau orice alta retea dar sa imi pun numai internetul si sa nu am canalul sau telefonie. Daca da cat ar costa? Sau internetul plus canalul se poate, fara telefonie, cat ar costa si de la ce retea? Raspundeti numai daca stiti sigur.

2 răspunsuri:
| CatalinaMA a răspuns:

Desigur. poti baga doar internet cu telefon fix..insa telefonul e cu linie vocala 0..adica nu are minte si nu poti suna dupa el, este doar pentru a lega netul la telefon..stiu din proprie experienta

| razz4lovee a răspuns:

Daca nu ai pachetul intreg... telefonie, internet..televiziune. platesti mai mult! De la 60 de lei in sus. Daca ai intreg pachetul platesti aproximativ zece lei in plus pentru internet! O zi buna