| JuLien a întrebat:

as putea sa conectez un touchpad de la un laptop care nu il folosesc la un desktop pe post de mouse?
(daca se poate, spune-ti si cum.)

--multumesc!--

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Nu se poate asa ceva si nu vad cu ce te poate ajuta?
Fiecare compnenta de pe placa de baza are un sistem de prindere: lipitura, mufa, conectori smd tu nu ai cum sa folosesti touch-ul pentru ca nu ai unde sa il montezi in primul rand apoi sa presupunem ca ai reusit sa ii gasesti alimentare si circuitul care trebuie tot vei avea nevoie de drivere pentru el care i-ti garantez ca nu vei gasi nicaieri care sa fie compatibil cu placa de baza de la PC.
O consider o idee traznita laughing

1 răspuns:
| JuLien explică:

@maamulos multumesc pentru raspuns!