| AlexXx1 a întrebat:

As vrea niste jocuri sa le iau de pe net si sa le bag in telefon dati-mi daca stiti niste situri jocuri pentru samsung CT3010 funda?

1 răspuns:
| Tristan1987 a răspuns:

Www.mobile9.com sunt jocuri pentru mai multe tipuri de telefoane, sus ai o rubrica gallery, iar de acolo iti va aparea automat sa selectezi telefonul si ce doresti(jocuri sau diferite programe pentru tel) cand dai sa descarci daca nu ai cont trebuie sa astepti 10-12 sec. Distractie placuta!