| Roberrt21 a întrebat:

Salut, as vrea o parere despre un laptop vreau sa imi spuneti daca merita sa il iau, daca are un procesor bunicel si o placa video la fel pentru a rula unele jocuri cum ar fi: LOL, CS, FIFA ( nu neaparat 2020) la o calitate si la niste fps ok.
P.S. :eu nu ma prea pricep la din astea happy
Laptop Gaming HP Pavilion 15-ec0010nq cu procesor AMD Ryzen™ 5 3550H pana la 3. 7GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, Nvidia GeForce GTX 1650 4GB, FreeDOS, Shadow Black

Răspuns Câştigător
| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Iti merge 100% la 100% jocurile ce le-ai enumerat poti juca si alte jocuri deoarece iti permite si placa video. Este o alegere buna acum depinde de tine dar puteai sa iti iei si un PC depinde de tine si ce vrei sa faci cu el.
Funda?

| Roberrt21 explică (pentru Daniel_Gabriel_1995):

O sa-l car mult dupa mine si de aceea vreau laptop

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns (pentru Roberrt21):

E perfect, ia-l cu incredere!