| mafiot1 a întrebat:

Salut as vrea pareri pro si contra intre cele doua telefoane:Samsung Galaxy A5 2016 si Samsung Galaxy J5 2016.

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

A5 e mai bun, m-am saturat sa dau argumente, crede-ma, daca e sa-l iei, ia-ti A5, J5 nu e bun, e mai urat decat A5 si arata ieftin!
Faci ce vrei!

| dfeel a răspuns:

Dupa hardware si look clar A5. De altfel e o clasa superioara fata de J.
Totusi sunt cel putin 4 aspecte pentru care ai putea sa alegi J5:
1. Problemele cu semnalul si microfonul pe care le-a avut seria A5. Poate s-au rezolvat sau poate nu.
2. Spatele din sticla Gorilla Glass care nu pe toti ii incanta (amprente vizibile plus risc de spargere)
3. A5 se incalzeste destul de tare ceea ce nu se intampla si la J5.
4. Pretul... De ce nu?
Pana la urma J5 2016 nu arata chiar rau si daca nu necesiti un hardware mai puternic si ecran full hd poate fi si el o varianta.

| cristinel375 a răspuns:

A5 clar. Argumente nu-ti pot da dar uita-te pe net la soft, camera, etc. si o sa-ti dai seama!

| Aaaaa1111bbbb2222 a răspuns:

Le-am avut pe aman2 si nici nu se compara J5 cu A5. Clar Samsung galaxy J5.

| Alberrt a răspuns:

Samsung galaxy A5 2016!