| Ionut9329929299292 a întrebat:

As vrea sa achizitionez aceasta unitate pc https://www.abdcomputer.ro/......ower-9524/ de pe abd computer. Ce parere aveti despre site si despre pc? E bunicel la pretul asta? Nu as dori sa-mi iau teapa de aia va intreb

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Costa cit o husa premium de telefon de top, la ce te astepti? Daca vrei jocuri, mai bine iti iei o tableta de banii astia. Pentru office si ca sa te dai pe net, merge. Pui un Linux pe el si o sa zboare.

| SilviaDulcik a răspuns:

Raportul preț/performanță este bun însă nu te aștepta la jocuri. Placa video integrată nu este pentru jocuri iar dacă o soliciți prea mult, se poate strica. Îți recomand să îți cumperi și o placă video SH, de la cineva cunoscut.

Răspuns utilizator avertizat