| bogdy20000 a întrebat:

As vrea sa achiziționez un go pro pe care sa il folosesc la excursii montane/bicicleta plus chestii vacanta de familie. Credeti ca un GoPro hero 7 Silver ar fi modelul potrivit? Merita diferenta pentru modelul Black? Doar pentru hypersmooth nu prea cred ca e asa necesar.
Tocmai am gasit un Hero 7 Silver la pretul de 1300 de lei cu tot cu accesorii, nou.

Răspuns Câştigător
| Daiana19322 a răspuns:

Buna. Functia Hypersmooth te va ajuta daca folosesti camera pentru excursii cu bicicleta. Poti sa vezi aici descrierile a mai multor camere sport bune la preturi accesibile: https://www.gardianul.ro/electronice/camera-video-sport/

1 răspuns:
| Catalin77945 a răspuns:

Poti cauta pe google review-uri pe aceasta tema, ar trebui sa te ajute