| balcknyelow a întrebat:

Salut,as vrea sa cumpar un Aparat de tuns facial si corporal Remington PG520 si costa un pic peste 200 de lei as vrea sa stiu daca chiar merita sa dau atat pe el?

Răspuns Câştigător
| Solutionistul a răspuns:

Salut! da, l-am incercat pe acesta si e bun insa nu isi face banii pentru ca aceleasi functii le are si acesta Aparat de tuns corporal Remington Bodyguard BHT2000A, Acumulator, Waterproof, Negru/Gri. In plus, asta e la reducere si costa doar 143 lei.

1 răspuns:
| balcknyelow explică:

As vrea sa raspunda cineva care detine sau a experimentat acest produshappy