| Ilie_Cristi_1984 a întrebat:

As vrea sa cumpar un subwoofer pentru pc. Sa il tin in camera. Si nu le am eu cu sunet cu ohmi si d-astea. Vreau unul cat de cat bun pana in 300 lei. Multumesc frumos. Dau funda desigur happy

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca esti interesat. am eu unul, doar unitatea 5, 1 cu subwoofer. 15 w subwooferul. dar nu am cei 5 sateliti la el. foarte ieftin

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca vrei ceva mai simplu si cu jumate din puterea celui de mai sus alege sistemul asta https://www.forit.ro/......g2-1-3000/