| indragostit135 a întrebat:

As vrea sa decodez si eu un telefon codat pe Orange, este nokia 1208; v5.23; RH-105; numarul de serie: 358627011480751. Daca stie cineva cum se face treaba asta il rog sa ma ajute. Din cate am inteles trebuie sa bag codul bun din prima altfel nu va mai merge. Am incredere in voi big grin.

Răspuns Câştigător
| KungFuBoy a răspuns:

Salut, eu te sfatuiesc sa mergi la un service si til decodeaza eiwinking, nu costa mult, asa ca nu incerca cu coduri pentru e posibil sa-l strici.