| fled a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar niste casti noi... si nu stiu cum sa aleg cele mai bune casti... ma puteti ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Cele mai bune casti sunt cele de la Philips.
Dar daca vei casti de alea mai mici, pe care poti sa le folosesti oriunde, nu conteaza e model e sau ce firma e, conteaza ca cablul sa fie rezistent si sa nu ss rupa dupa prima urlizare.
Baftă!

2 răspunsuri:
| luby a răspuns:

Cele mai bune casti sunt Samsung sau Philips.

| fled explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! dar eu intrebam de capacitatea castilor, adica
: frequency, sensitivity, impedance, rated power. as fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta si in privinta asta.