| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar o placa video noua(momentan am un geforce 8400gs 1gb) nVIDIA si nu stiu ce model sa aleg, vreau sa aiba 1gb memoria si sa coste in jur de 200lei mai mult nu imi permite bugetullaughing. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EQF4KBBBM/ daca tot vrei sa iei ceva, ia ceva mai bun. mai pui 20 lei si iti iei una mult mai buna. sper ca te-am ajutat. daca mai ai nevoie, cauta-ma!

9 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Chiar daca i-ai dat fundita lui BeYourSelf7 nu ma intereseaza, ce ti-a recomandat el este cea mai mare prostie, degeaba are 2 gb daca e pe 64 bit, thoamne
Macar ia asta, e si mai ieftina
http://www.pcgarage.ro/......-bit-hdmi/
Dar mult mai buna, cu placa ce ti-a recomandat-o el, nu vei juca nu stiu ce jocuri

| BeYourSelf7 a răspuns:

Tu esti nebun? Ce iti mai trebuie placa tot de 1gb cand ai 8400gs? Mai bine ti-ai lua niste RAM happy

| bibiu15 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Am 4gb ram, dar la multe jocuri conteaza modelul placii nu memoria, de exemplu nfs the run nu imi merge pentru ca imi cere minim placa video de 512mb 8800gt.

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru bibiu15):

Imi poti spune toata configuratia pc'ului tau? Poate iti pot da niste sfaturi mai bune. Ram, processor, placa video.

| bibiu15 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Deci placa video 8400gs 1gb, 4gb ddr3 ram, procesor AMD Athlon 3 ghz dual core, windows 7 x64

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru bibiu15):

E bun pc'ul..in fine..pana la urma tu vrei o placa video noua nu?

| bibiu15 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Da...vreau sa mearga jocuri gen nfs the run sau battlefield 3 dar cu placa asta nu imi mergsad

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru bibiu15):

Aa si inca ceva, ai mare grija sa se potriveasca cu placa de bazahappy

| bibiu15 a răspuns (pentru Me2):

Asta e ce cautambig grin....ms mult ca m-ai ajutat

| Me2 a răspuns (pentru bibiu15):

Http://www.emag.ro/......EQF4KBBBM/ daca tot vrei sa iei ceva, ia ceva mai bun. mai pui 20 lei si iti iei una mult mai buna. sper ca te-am ajutat. daca mai ai nevoie, cauta-ma!