| robertp1 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un modem dar nu stiu care sa il aleg. AM auzit ca la Vodafone sunt mai bune, si mai de mult am avut de la cosmote dar mergea super greu, nu aveam semnal mai de loc. As vrea sa stiu cat costa un modem, si daca merge cu cartela in el si alte informatii daca se poate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei de la digi e cel mai bun, dar si Vodafone e ok.

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Cel de la DIGI este cel mai bun. Nu te sfatuiesc sa iti iei de la Vodafone deoarece am avut si eu si abia am asteptat sa-l schimb

| robertp1 explică (pentru CristinaMaria1987):

Pai si cum imi iau de la DIGi? ca m-a vazut ca trebuie sa ai abonament pe cablu la ei, nu gasesti doar stick-ul sa il cumperi

| vdamian67 a răspuns:

NU ITI LUA DE LA VODAFONE! Eu am net de la Vodafone prin wirrles si merge greu descarcarile se fac cu 15/kbs! Nu iti lua! Iati de la Romtelecom! Te asigur daca o sa-ti iei de la Vodafone o sa regreti mult! FUNDA?