| Neymar_Nicu_1999 a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpăr un smartwach DZ09, merita, adică e de calitate, astept pareri

Răspuns Câştigător
| NorNegru a răspuns:

Salut!

Nu recomand sa cumperi produse, in general, de la nicio firma fantoma, de care nu a auzit multa lume, deoarece calitatea produsului respectiv ar putea fi indoielnica.
Reorienteaza-te spre marci cunoscute. Chiar daca platesti mai mult, ai garantia ca ai achizitionat ceva trainic, de durata.

Succes cu achizitia!

1 răspuns:
| KevinAle a răspuns:

Eww, deloc, nici sa nu te gandesti, ce cel mai naspa smartwatch pe care l-am vazut, eu l am avut si merge greu, se descarca in 10 min.e oribil din punctul meu de vedere.