| Mazare7 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon bun si m-am decis intre un S3 si un Iphone 4! Dar am auzit ca Iphonul nu mai este asa bun din cauza jailbreak-ului(am auzit ca are multe probleme(BUG) si ca daca cumperi un telefon nou numai merge sa bagi jailbreak pe el ) dar S3 nu merge ca Iphonul si la aspect Iphonul mi se pare mai bun!
Vreau multe pareri si la cea mai corecta si dreapta dau Funda!
O zi buna!

1 răspuns:
| baietzelu a răspuns:

Iti recomand Samsung S3 daca vrei sa ai un telefon performant. Iphone-ul e pentru oameni simpli care vorbesc la telefon, navigheaza pe internet si atat. Android-ul e mult mai accesibil si bun de modificat, il poti face sa fie peste performante. S3 iti recomand si il poti face sa mearga mai bine ca iphone-ul daca te pricepi. Jelly Bean se misca extraordinar de bine.