| SirBenDover a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Lenovo ZUK Z2, care nu se gaseste in Romania in magazine. Totusi am gasit pe unele site-uri. Pe www.aliexpress.com l-am gasit la 260 $, iar daca merg sa trimit comanda, imi spune ca transportul e gratuit si nu va trebui sa platesc nimic in plus. Credeti ca risc ceva daca fac asta? Ati auzit ceva de acest site, e sigur? Stiti si alte telefoane la fel ca ala, ieftine si foarte bune?

Răspuns Câştigător
| Radu_Dominteanu_1994 a răspuns:

Am gasit acest telefon pe site-ul eMAG. Nu stiu daca este mai ieftin dar site-ul este sigur, am cumparat o multitudine de produse de acolo

1 răspuns:
| SirBenDover explică:

Nu este acelasi telefon, cel pe care il caut nu pe eMAG. Si stiu de site-ul eMAG, am si eu multe produse cumparate de acolo si sunt multumit. Mersi oricum de ajutor.