| Desembra133 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi iau o tigara electronica dar n-am idee care ar fi mai ok.Ma gandeam la un evic vtc mini dar nu stiu daca joyetech sunt de incredere. Dati-mi niste link-uri de la niste tigari electronice care stiti ca nu se strica repede si sunt bune, sa coste in jur de 250.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o tigara electronica nu-i ok, pentru ca folosesc produse chimice care sunt cancerigene!
Nimic intr-o tigara nu-i sanatos!

| tril a răspuns:

Tocmai s-a descoperit ca sunt mai cancerigene decat cele clasice.

| Desembra133 explică (pentru tril):

Pai un prieten de al meu vapeaza de ceva timp și nu are nimic, și epicshorty dacă-l știi in fiecare live îl văd că vapeaza și fumează, și a folosit și narghila și nu are nimic.Ai vreun videoclip sau un articol recent care să demonstreze?

| Desembra133 explică (pentru Violleta2022):

Ai un articol sau ceva anume care să demonstreze că sunt cancerigene?