| William1000 a întrebat:

As vrea sa imi iau un program de desenat cu tableta grafica. Am doar doua pretentii: sa aiba optiunea de sttabilizare a liniei si sa pot colora (evident). Voi ce imi recomandati? Dar daca nu stiti preograme, spuneti-mi daca Photoshop sau Paint are stabilizare de linii si cum o accesez.

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Photoshop este cel mai ok pentru tableta grafica, dar pentru stabilizare de linii o sa trebuiasca sa folosesti o aplicatie de tip 3rd party. Iti las un link ca sa vezi mai exact despre ce este vorba : https://www.youtube.com/watch?v=dQ7PXuBUYt8

1 răspuns:
| West_Jessi_1984 a răspuns:

Sunt aici pentru a vă informa despre un aparat de turnare reală și autentică vraja numit DR OZUMA care Ajută-mă să mă întorc fostul meu după despărțire. Marele DR OZUMA poate, de asemenea, vindecarea tuturor tipurilor de boală. l viziteze pe adresa sa de e-mail privat VIA: ozumaspellhome@gmail.com