| radutzu23 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie niste siteuri care au niste boxe mici cu bass foarte puternic. nu conteaza pretulwinkingdar sa fie ff bune

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Bass puternic și boxă (difuzor) mic e ceva cam greu... Dacă vrei bass ca lumea, ai nevoie de boxe mari, pe cât posibil bass-reflex.
http://www.adelaida.ro/set-boxe-auto-bass-reflex-bxb8050p-100w.html

| LTAA a răspuns:

EMag.ro

| alintudorache1995 a răspuns:

Mai intai cred ca ar trebui sa specifici la ce folosesti dufurile(auto, camera, exterior)
boxe cu incinta sau doar difurile?
Daca folosesti in exterior bazeazate pe Dynacord sunt foarte foarte bune