| Alinu7 a întrebat:

As vrea sa instalez un WS pe un Notebook " fantoma " Compaq CQ58-276EG dar nu reusesc.Ii dau Boot Device Options si la Boot Option Menu aleg USB-UL si apoi imi apare mesaju : Remove Disks or other media. Press any key to restart. http://www.youtube.com/watch?v=YJUawpBn724
Nu am mai patit asa ceva, un sfat va rog frumos?

1 răspuns:
| sasflorin75 a răspuns:

Asigurate ca stickul este facut bootabil intra in bios si pune prim bootabil stickul si incearca din nou. daca nu vrea schimba hardul posibil ca problema ta sa fie hardul.bafta.