| Zinv a întrebat:

Salut! As vrea sa investesc in crypto.
Puteti sa imi recomandati niste aplicatii din care sa imi pot scoate banii cand vreau pe cardul meu (personal), va rog.
In ce moneda ar trebui sa investesc?

2 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Ca aplicatie : Binance
Cat despre cryptomonede, eu unu personal am in XRP, ETH, ADA. Daca nu vrei sa iti bati capul cu ele recomand Dolar Average Cost

| 44mon a răspuns:

Recomamd Binance. Pentru o investiție de 65 ron în BNB primești cardul Binance, cu care poți retrage de la orice bancomat și poți face plăți online și în magazine, mi-a ajuns în două săptămâni.