| Nattura a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vloguri, dar nu am o camera prea buna. Ati putea sa imi recomandati si mie niste camere bune, dar pentru care nu va trebui sa imi vand rinichii ca sa le cumpar? Nu stiu... bugetul ar fi in jur de 1000 de lei? (stiu ca e cam putin, dar daca aveti propuneri cu preturi rezonabile care depasesc 1000 de lei, sunt bine venite si acelea). Merci mult!

1 răspuns:
| Zsolt15 a răspuns:

Eu am aceasta camera:
https://www.emag.ro/......DBGZCBBBM/
E foarte ok la poze si la filmari,nu are ecran rabatabil si nu are stabilizare dar pentru inceput e super ok,cu banii ramasi iti iei un gimbal din china, eu zic ca e mai bun la filmari cu multa lumina naturala, in intuneric se ineaca, cand mai cresti si iti permiti iti iei ceva superior,, bafta :)