| Gabriel_Daniel_1999_eXgh a întrebat:

Salut, as vrea să-mi achiziționez niște căști in-ear dar nu prea știu de care pentru ca nu am testat foarte multe modele..prefer ceva pentru bass, buget pana în 400 lei

6 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Îți recomand aceste căști : https://edigital.ro/casti-ear/casti-beats-urbeats-ear-negru-mat-p259639.
Am achiziționat această pereche, sunetul este de primă clasă, materiale premium. O audiție care te-ar putea lăsa cu gura căscată, de asemenea, dacă și dispozitivul tău este capabil să-ți ofere sunet cât de cât decent.

Înalte și joase suficiente, se aseamănă cu Beats Pro, căștile over head.

| alexalx1234 a răspuns (pentru GPA):

Edigital nu e firma din Ungaria?

| GPA a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu. Livrează în România.

| alexalx1234 a răspuns (pentru GPA):

Am comandat de la ei. Stiu ca livreaza in Romania, dar stiu ca e firma din Ungaria

| Vioreldb a răspuns:

Eu recomand Sony, Jvc, Pioneer-firme vechi dedicate audio.