| Haanny a întrebat:

Salut.As vrea sa-mi achizitionez un telefon si deocamdata nu sunt inca hotarat asupra firmei/modelului asa ca v-a cere cateva pareri in privinta urmatoarelor modete : Allview p5 alldro, Iphone 4s 16gb, Samsung galaxy s 2 si Sony xperia s(Sony ar fi prima in lista mea de prioritati).As vrea sa stiu ce pareri aveti voi, care dintre aceste smartphone-uri isi merita investitia?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Eu as alege iPhone 4s, fiindca ai o mare varietate de aplicatii, si ii poti face si jailbreak incat sa accesezi aplicatii care de obicei se platesc, poti sa schimbi interfata telefonului, si multe altele. Despre Samsung Galaxy s2, mi se pare prea " comun "... e deja un telefon care il vezi in toate mainile.Despre restul... nu mi se par smartphonuri. Amintesteti ca Samsung si Apple domina lumea smartphonurilor.

4 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

AllView foloseste piese Samsung, asamblate la Brasov, eu zic ca este destul de bun relativ cu pretul sau. Le poti gasi mai ieftine pe www.necc-shop.ro. Daca intampini ceva probleme da'mi un mesaj, sunt partener Lv7&Necc Telecom

| SDavidS a răspuns:

Daca iti place cel mai mult Sony atunci cumpara Sony Xperia T. Este cel mai prrformant teefon de la sony.Detalile :

gsmarena.com/sony_xperia_t-4899.php

| Haanny explică:

Pe mine ma intereseaza 1 din aceste 4 modele happy

| SDavidS a răspuns (pentru Haanny):

Dar Xperia T este cel mai bun din acestelea, bine da vrei din acestelea atunci Galaxy s 2.Si daca il cumperi azunci iti arat o smecherie. Daca ai cumparato atunci scriemi un mesaj. Funda?