| Sticket a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop, il voi folosi pentru jocuri(nu am pretentia sa mearga pe hight sau ultra. daca merg pe medium eventual low ma multumesc), pentru editat video-uri, editat poze, programe de genu de editat etc. Buget am cam 2500-3000 lei maxim.Va rog sa-mi recomandati si mie niste laptopuri capabile, gama este foarte larga si nu ma pot hotara, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| thenight a răspuns:

Eu am cumparat pentru acelasi scop un HP pavilion 15-n003sq de care sunt foarte multumit daca acesta nu iti place un alt laptop care mi-a placut in timp ce il cautam pe acesta este Asus R501. Sper ca te ajuta.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Uite aici o torpila de laptop foarte bun http://bit.ly/1piF1mU