| EduardGabriel001 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi fac un canal de Youtube dar nu stiu ce fel de content sa pun pe el, ati putea sa-mi dati cateva idei? In afara de vlog si gaming ca am un pc cam slab, ceva ce are putea prinde bine, dau funda, mersi

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ba daca nu ai idei si nici macar nu sti ce content sa postezi, nu te mai apuca, sincer.O sa fi un YouTuber plictisitor la care nimeni nu se va uite (poate decat sa-ti faca roast big grinD )
Te apuci cand chiar o sa stii ce vr sa faci

| Lina1993 a răspuns:

Gandeste-te in primul rand la ce te pricepi cel mai bine si prin asta vei reusi. De exemplu daca esti o persoana cu simtul umorului foarte amuzant, te poti apuca de facut review-uri amuzante la jocuri

| Rautu_Robert_1989 a răspuns:

Ai putea sa faci clipuri cu reactii la clipuri populare de pe net