| MaxKiller911 a întrebat:

as vrea sa stiu care este cel mai bun telefon din lume. big grin
deoarece multi spun ca Samsung sau iphone sunt cele mai bune,dar am vazut telefoane care dau dovada de o performanta mai mare, deci daca aveti vreo idee despre cel mai bun telefon din lume (altele decat iphone sau Samsung) dati-mi un link.
multumesc pentru raspunsuri big grin...

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai bun telefon e ala cu care poti sa suni cind ai nevoie, nu prostiile astea pentru idio... metrosexuali... trendinezi de-astia. Sint telefoane care rezista la socuri puternice, apa, nisip, si te tine bateria in stand by si cite 20 de zile, unele modele avind si incarcator de urgenta incorporat/aditional (de-ala pe sistem clasic cu manivela). Poate rideti, dar scopul telefonului e sa fii in contact cu lumea pentru o perioada cit mai indelungata in caz de ceva, nu te joci eu stiu ce joc 3D fiindca ca esti in virf de munte, nu ai semnal si oricum o sa mori.

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Ca si camera, Nokia 808 este cel mai bun ( camera de 41 MP) : http://telefonultau.eu/products/Nokia-808-PureView-Black.html. Ca si performante, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note2, Htc One X si LG Optimus 4x. Astea au procesoare quad-core.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Poi daca ai vazut tu telefoane or fi existand eu nu m-am interesat foarte tare dar din ce am citit Samsung Galaxy S3 este mai performant si decat Iphone 5 deci S3 dupa mine e cel mai bun nu stiu sa fie alte telefoane in productie de serie mai bune, daca tu te referi la ce au agentii FBI si alte organizatii de genu totul e posibil.

| MaxKiller911 explică (pentru UnCorpSanatos):

Eu spuneam de alte telefoane in afara de iphone si Samsung

| vulturul21 a răspuns:

Iphone 5, Samsung galaxy s3, Samsung Galaxy Camera si Samsung Galaxy note 11.0 cele mai bune
sper ca te-am ajutat

| FDI95 a răspuns:

Iphone 5, Samsung Galaxy Note 2, HTC One X+

| Avram_Seby_1999 a răspuns:

Samsung-urile sunt cele mai bune, in medie.Dar mai sunt si altele!