| Blagescu a întrebat:

as vrea sa stiu daca este posibil; eu am windows 7 home premium, problema e ca al am in limba italiana, va rog se poate schimba limba in engleza sau romana! funda!

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Dar il ai in italiana. pfff. da-mi add: id_test_2@yahoo.com sa iti dau niste print screen-uri

7 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> windows update -> check for updates -> click pe "... optional updates are available" si bifeaza "Romanian Language Pack..."

| anca29 a răspuns:

Pe unul dintre calculatoare si eu am windows 7. La mine e in romana(sau engleza nu mai stiu sigur)=>da, se poate

| Blagescu explică (pentru anca29):

Mersi anca esti o scumpa, dar sti vreun program sau un sait de unde pot sa schimb limba la windows?

| anca29 a răspuns (pentru Blagescu):

Iarta-ma, nu am nici o idee...cauta pe la setari si p0e la "start" ar putea fii ceva... daca nu gasesti uite(pentru. toate limbile):
http://www.dictionar.us/

| Blagescu explică (pentru anca29):

Draga mea anca pentru ce sa te iert? din contra ati multumesc k incerci s-a ma ajuti, dar nu se poate face nimic din start, imi trebuie un program.

| ILikeSummer a răspuns:

Se poate schimba. happy

| Blagescu explică (pentru ILikeSummer):

Ok,am inteles ca se poate schimba dar cum?