| zeuspebepeee a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca exista o posibilitate de a afla adresa exacta a unei persoane de pe Facebook.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da, prin comisie rogatorie.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă o scrie omul la vedere - o ai, dacă n-o scrie și ti-o dă - o ai alfel, ba

| alina2k18 a răspuns:

No way laughing

| Bizon95 a răspuns:

Dai funda unuia care face katerinka... TAREEEE

nu ai cum decat sa il intrebi, sau, daca, chiar ai luat de bun raspunsul lui Bula, atunci da, prin hotarare judecatoreasca (sau politia o poate afla, NU TU, in caz ca ala a facut ceva ilegal si tu te duci la politie)

| RoCkKiD a răspuns:

Doar daca intrebi persoana. Informatiile pe care le detin platformele (gen FB) sunt confidentiale + ca Facebook nu iti cere adresa de domiciliu.