| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

AS vrea sa stiu daca pe acest televizor:http://www.emag.ro/televizor-smart-led-samsung-32f6200-8 0-cm-full-hd-ue32f6200awxxh/pd/EKDHNBBBM/ MERGE WIRELESS FARA ADAPTOR ADICA IMEIDAT CE IL CUMPAR SA IL CONECTEZ LA WIRELESS FARA LAN.

MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Vad ca scrie la Conexiune retea : Wireless.
Dar asta cu internetul pe televizor mi se pare o prostie. Poate ca unii agreeaza, eu nu.
Nici nu merge bine, de exemplu sa vezi clipuri pe Youtube, merge greu, face figuri.Mai face figuri la calculator unde ai procesor si placa video.Si televizoarele astea au procesor dar probabil este slab.