| KKTGRS a întrebat:

As vrea sa stiu daca site-ul GameStore este un site de incredere.Am vazut acolo diferite jocuri mai ieftine ca la magazinele mari,gen Altex, si nu stiu daca sa le comand sau nu.

1 răspuns:
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

GameStore are parteneriat si cu Emag.Eu cand am facut comanda la eMAG, a doua zi am primit telefon de la ei si mi-au spus sa fac comanda direct la ei pe site ca primeam telefon din ziua respectiva.In concluzie sunt de incredere si livreaza produsele la timp.