| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu de unde pot comanda un incarcator Apple 30W USB‑C Power Adapter cu Fast Charger original 100% compatibil cu prizele din Europa si din Romania pentru Iphone XS Max?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Orice incarcator de telefon, sau laptop functioneaza intre 110-240 V. Deci nu conteaza de unde vine, din ce tara, iar daca nu intra in priza ta din RO sunt adaptoare simple si ieftine.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Daca ai intreba la Altex? sau pe eMAG cred ca ar trebui sa fie