| Ivascu_Florin_1979 a întrebat:

As vrea sa stiu in cate fps-uri ar merge GTA V,FIFA 17, CS:GO,Minecraft,Outlast 2 pe:
I5
8 GB RAM
2 TB
Gtx 750 Ti sau 1050 (spuneti care este mai bun)
2, 8 ghx Ps daca mai vreti vreo specificatie o dau in comentarii.

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

Mergi pe gtx 1050, procesorul la 2. 8ghz e putin cam slabut, dar cred ca e ok. Vei avea undeva la 90-100+ fps pe cerințele mari. Daca nu ai monitor 4k degeaba dai cerintele full (maxime).

1 răspuns:
| PopaCatalin26 a răspuns:

Eu in locul tau nu mi as face griji la capitolul fps, iar la placa as merge pe 1050