| anonim_4396 a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu parerea voastra, ce marime de ventilatoare recomandati pentru racire aer si evacuare aer din carcasa
:40mm,60mm,80mm,92mm.120mm,140mm.
Ce tip de ventilatoare sunt bune pentru introducerea aerului in carcase, pentru evacuarea aerului din carcase.(presiune statica sau dinamica)?

2 răspunsuri:
| Madalinqqq a răspuns:

Poti sa intrebi la magazinul de la care vrei sa achizitionezi ventilatoarele! happy

| Warchild a răspuns (pentru Madalinqqq):

Multumesc pentru raspunsul tau, ma pricep cat de cat la ventilarea un PC, dar poate ascultand si pe altcineva mai aflu ceva nou ce nu stiu happy