| William1000 a întrebat:

Aș vrea și eu să cumpăr niște căști de telefon de calitate care să nu se strice foarte repede. Prețul îmi este indiferent.

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Cele mai calitative sunt de la Samsung. Alti spun ca si de la Sony sunt bune. Poti alege cu fir sau bluetooth. La astea bluetooth singurul minus ar fi bateria, care tine cam 2 ore sau mai mult, depinde. Si astea cu fir pe alb se murdaresc repede. Oricum te mai poti informa. Sa mai cauti pareri. Bafta!