| afk95 a întrebat:

Salut..As vrea si eu sa gasesc un raspuns la aceasta intrebare:
Am galaxy mini 2 si cineva mi-a folosit codul de deblocare de prea multe ori, iar acum imi cere sa sa ma conectez la un contsi nu stiu ce cont, cred ca cel de googleplay (pentru ca nu specifica), si am incercat cu cel de google, dar nu a mers.ce as putea face? Funda Funda

3 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Trebuie sa te contectezi la un cont de google incearca sa tii faci unul nou pentru a intra in googleplay. bafta.

| afk95 explică (pentru NopeCheers):

Am facut alt cont si tot nu merge.

| afk95 explică (pentru afk95):

Http://www.youtube.com/watch?v=MKvPrdfAixA am gasit modul asta de resetare! este bun?