| GalaxyLion a întrebat:

As vrea si eu sa imi dea si mie cineva un link cu un laptop Asus, placa video nVIDIA gtx geforce 950, si sa fie sub 38 mil de preferabil 35 mil. As dori sa imi iau jocul Rise Of The Tomb Raider si sa mearga pe acest laptop. Eu vreau sa mearga jocul cu graficile pe high si sa nu se miste in frame uri si sa nu dea eroare. Va rog ajutati-ma si pe mine. Laptopul sa fie de la altex, media galaxy sau eMAG.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ei, o iertam, ca exista si 950M.

| GalaxyLion explică (pentru edy45svmag):

Da, este bun, dar are memoria foarte mica. Nu cred ca merge. Stiu ca tr ocupa 6gb si 24 gb free. Nu sunt sigura dar asa cred.

| KodrutZ a răspuns (pentru GalaxyLion):

Geez... vezi ca ti-am raspuns dincolo.

| CPAElites a răspuns (pentru KodrutZ):

"sa imi dea si mie cineva un link cu un laptop Asus, placa video nVIDIA gtx geforce 950"
Asta vrea sa cumpere laptop si placa video dedicata laughing
LoL

| edy45svmag a răspuns:

E un laptop f bun tiand cont ca are i7 8gb, ram, placa pe care o voiai, 1tb si chiar e la un pret convenabil.