| LogitechThx a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ceva legat de Windows 7. Cum pot schimba marimea iconitelor? Dar nu cele de pe desktop, ci anume folderele din My computer, si setarea sa fie globala, pentru toate folderele si din C, si din D etc? Dau funda >:!

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Pai vezi ca sus in dreapta ai o iconita a treia din dreapta sus innumarate care cand dai click se deschide o lista si poti sa-ti alegi de acolo cum vrei sa ti se afiseze pictogramele

| LogitechThx explică (pentru eugenl):

Nop, scuze, nu asta cautam. Aproape! daca aplic ce mi-ai zis tu, ramane doar pentru o parte! Eu vreau global, in tot my computeru!