| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut as vrea si eu un windows 8 fara bani cine ma ajuta FUNDA o zi buna va doresc

6 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Cine te ajuta incalca regulamentul TPU, deci nu mai pune astfel de intrebari.

| RAY a răspuns:

Piraterie

| leapșa a răspuns:

Iti inteleg dorinta, insa WIndows 8 nu-i asa bun ca Windows 10 sau Windows 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca unii au facut greseala sa-l instaleze si il dau la mana a doua cu tot cu PC/laptop. Si tu o sa-l pasezi mai departe laughing. Gratis nu ai cum, in schimb mult mai ieftin da. Multi s-au mutat pe Linux si au pus la vanzare/gratis pe net licentele lor. De pe kinguin am luat cateva de win7 si au fost bune (peste 60% mai ieftin). Ideea e du-te pe grupuri si vezi care e linuxar cu laptop de vine cu Win8 deja instalat. Cerseste-le lor (in caz ca mai au) sa-ti dea tie licenta de la el.

| Volsvagan70 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei Windows 10.
Intrebati prietenii, stiu eu.
Daca nu are nimeni, incercati sa cautati site-uri de incredere care vind Windows mai ieftin.