| Eduard198 a întrebat:

Salut, as vrea stiu si eu daca merita sa imi cumpar o consola un playstation 4 pro si cat credeti ca va ajunge pretul de black friday, sa stiu daca astept pana atunci sau sa o iau de acum

4 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Daca va fi Black Friday exista o probabilitate ca produsul sa fie la un pret extrem de mic, dar nu o sa apuci sa il bagi in cos pentru ca o sa fie foarte putine produse si sunt obsedati care dau refresh la pagina pana incepe BF, iar dupa le cumpara.In concluzie, daca ti-l doresti asa de tare am aici cea mai buna oferta de pe piata:
https://www.gamestore.ro/......10946.html

| anonim16121 a răspuns:

Se merită frate,îți zic eu că de Black Friday prețul va fi mai mare,e marketing... înainte de Black Friday magazinele scad preturile,dupa aceeaa urca,scad, urca, scad, urca până inebuneste lumea, iar tu de Black Friday o sa crezi că e la reducere, dar nu e, e la alt preț și mai scump, eu îți recomand să-ți cumperi înainte de Black Friday.(funda daca ți-a plăcut)?

| EusebiuPWN a răspuns (pentru anonim16121):

Nu neaparat peste tot, anul trecut un gtx 1060 6 gb era 950 de lei, n-a fost niciodata asa putin, mai ales in zilele astea.

| anonim16121 a răspuns (pentru EusebiuPWN):

Părerea ta, dar știu că așa fac majoritatea magazinelor.