| alex134 a întrebat:

As vreau sa îmi spună și mie cum sa ma conectez de pe Instagram pe Facebook pe pc ca nu am idee va rog frumos.Ca ma chinui de 3 zile și nu gasesc îmi puteți explica va rog frumos.Da sunt conectat pe Instagram pe pc și vreau sa ma conectez pe Facebook ca sa știți pe pc zic cum se face sa ma conectez cu contul de Instagram pe Facebook? Multumesc????????

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns:

Nu cred ca poti sa te conectezi cu cont Instagram pe Facebook doar invers si cont tot Facebook e de nu ai facut cont separat