| AlexDarius3 a întrebat:

Salut, aseara faceam ceva in Photoshop si lucram in tastatura, incercam sa apas Ctrl + C si dintr-o data monitorul era negru si o liniuta mica pâlpâia in coltul din stanga sus dupa care s-a stins de tot. L-am aprins si a mers bine doar ca in loc de "Starting Windows" imi aparea "Resuming Windows" si toate programele pe care le aveam deschise in momentul ala erau deschise si dupa aprindere. Voi care credeti ca a fost problema? Precizez ca am Windows 7

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai mai avut o tasta apasata si l-ai bagat in hibernare/sleep. S-au ai dat shortcutul pe bara in loc de PS.
Sunt o groaza de shortcuts pe taskbar, chiar alt+f4->enter ii dai shutdown.

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu are nici o legatura liniuta de pe ecran ai blocat ceva in pc bios si din nou restart la pc

| AlexDarius3 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu prea cred, nu am umblat deloc in bios in pc-ul acesta pe care il am eu. Am incercat si sa ii dau restart si s-a aprins complet normal.

| AlexDarius3 explică (pentru BostanDaniel1974):

Ma gandeam ca poate am apasat niste taste gresite ca era noapte si nici nu eram atent la taste.

| AlexDarius3 explică:

Am uitat sa zic ca aveam si un VPN pornit in acel moment. Sa fi fost firewall-ul