| Ionut_Denis_1980 a întrebat:

Salut, aseară îmi puneam calculatorul în carcasa, totul bine și frumos. Am ajuns sa fac Power sw, le-am pus. Am pornit pc am întrat pe Windows și i-am dat shot down ca să vad dacă chiar merge sau l-am deschis din sursa pc. Când l-am deschis a doua oara nu mai aveam imagine pe monitor și nici mouse-ul nu mai mergea, n-am simțit niciun miros de ars sau chestii de genu...
Ce fac?

2 răspunsuri:
| BlackLight1987 a răspuns:

Verifica cablurile de la mouse și de la monitor, și da un restart.

| Ionut_Denis_1980 explică (pentru BlackLight1987):

Am făcut asta și nu merge...