| Foxanu a întrebat:

Asi dori sa imi pun filmul "Sucker Punch" pe telefon am un HUAWEI U8650 Sonic detalii despre el aicea : http://www.gsmarena.com/huawei_u8650_sonic-4205.php

daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti sub ce fomat sa pun filmele pe acest telefon dau funda.

Astept raspunsurile voastre.

Multumesc!

>:D

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

Pai daca ai convertor si sti sa il folosesti i simplu, il transformi in.mp4 da calitate normala, nu high quality, daca nu iti citeste.mp4, ceea ce nu cred, atunci il transformi in.3gp si o sa iti mearga.

Succes!