| Crystalium a întrebat:

Salut, astazi am observat o problema ciudata, cand pornesc un videoclip pe Youtube pe orice browser, procesorul meu este folosit 100% cand opresc videoclipul ajunge la 50-60%. Am verificat temperatura este cosntanta mereu de 41-42 grade si nu creste, problema am avut-o si inainte, iar acum abia am reinstalat windowsul si tot asa face, care ar putea fi problema? Cpu:Intel Pentium Dual Core E5700 3Ghz, GPU:Nvidia GeForce 9500GT si 3GB Rami, dau funda!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Din nefericire, noul player folosit de Yt nu se sterge din memoria PC-ului dupa ce se opreste redarea, nici dupa schimbarea paginii, doar la inchiderea browserului. E mai rau decat cu playere flash anterioare.
Pentru cei care se uita mult pe Yt le forteaza sa-si cumpere calculator nou (daca nu stii sa-ti setezi calculatorul vechi).

2 răspunsuri:
| istoc2010 a răspuns:

In primul rand verifica daca coolerul lucreaza. daca lucreaza e posibil sa trebuiasca schimbata pasta termoconductoare

| BaiatujmekhBazatBrocuraj a răspuns:

Sell pc plz
maafaca