| LPCTSTR a întrebat:

Astazi am primit un update pentru Office insa partea ciudata este ca se afla in cadrul unei sectiuni numite "Office 2010" in timp ce versiunea mea este 2007.
Update-urile nu sunt mari(2, 6 MB), deci nu pot fi considerate upgrade.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Poti sa instalezi sau nu.
nu castigi si nu pierzi nimic.

| LPCTSTR explică (pentru gelu1970):

De fapt voi avea de "suferit".
Am vorbit cu cineva si mi-a spus ca update-urile alea iti sacadeaza Office-ul, pentru ca schimba licenta si o dezactiveaza si il blocheaza o perioada de timp, ceva pe acolo.

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu trebuie sa suferi. Viata o avem pentru a ne bucura.
Si acum cu office. Inteleg ca ai office instalat si ti.e teama ca update o sa iti detecteze licenta care nu e in regula. Am inteles bine?
Ce versiune de office ai si in ce limba e?

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu trebuie sa suferi. Viata o avem pentru a ne bucura.
Si acum cu office. Inteleg ca ai office instalat si ti.e teama ca update o sa iti detecteze licenta care nu e in regula. Am inteles bine?
Ce versiune de office ai si in ce limba e? acum am

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Acum am vazut. Ai office 2007. Acesta il folosesc si eu. Daca vei avea de suferit, iti dau eu unul bun ca sa nu mai suferi. Ok?

| LPCTSTR explică (pentru gelu1970):

Nu credeam ca ghilimelele nu vor fi observate, chiar nu ma asteptam ca cineva sa creada ca eu sufar.
Prin "suferit" ma refeream la mica mea lene pentru dezinstalarea actualizarilor, iar prin mine ma refeream la pc.

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu le-am vazut. insa cand am raspuns am folosit telefonul si din graba am omis sa le pun.
eu folosesc asa cum am zis, 2007. folosesc update si nu am intampinat vreo problema. si acest 2007 e instalat in foarte multe laptopuri si pc.

7 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Probabil ca îți va face ca Office-ul tău sa fie capabil sa deschidă noile tipuri de fișiere create de Office 2010... si cam atât. Oricum mai mult nici nu ai nevoie. Încearcă acum sa deschizi un fișier tip. docx, sa vezi cum reacționează.