| Ciprian_Barbu_1999 a întrebat:

Astazi am varsat un pahar pe apa pe calculator in timp ce mergea insa nu s-a scurs nici un pic de apa in interior, poate doar la powerbutton(de care tot mergea in continuare). L-am inchis repede am sters toata apa si l-am lasat sa se usuce. Dupa cam o ora de uscare perfecta l-am repornit si tot a fost ca inainte. După asta l-am lasat in sleep vreo 5 ore insa acum pe display nu mai apare nimic. Ecranul merge, luminile, fanurile totul merge in interior, insa nu afișează nimic. Ce ar putea fi? O fi legat de apa?

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

O ora de uscare, perfecta?

| Ciprian_Barbu_1999 explică (pentru Goete):

Perfecta. Mai ales ca atunci cand l.am deschis iar mergea perfect.

| Goete a răspuns (pentru Ciprian_Barbu_1999):

Atunci, de ce mai intrebi daca ar putea fi umezealanoriginea problemei?
Intrebi ceva la care dai tu insuti raspunsul, convins.