| AmxMod a întrebat:

Salut, astazi cand am venit de la scoala mi-am aprins pc si n-am putut sa ma conectez la internet asa ca am stins calculatoru si si l-am oprit de tot de la butonu on/off, am scos cablu de la internet afara si am stat asa doua minute, dupa aia am bagat cablul din nou am aprins calculatoru si l-am aprins dar unitatea mergea si monitoru nu mi se aprindea, si l-am stins din nou de la btn si l-am aprins iar si acuma merge... oare este vreo problema ca nu a mers prima data?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica bine cablul de alimentare si poate fi si din buton sau placa video.