| CristianTPUhelper a întrebat:

Astazi cei de la Facebook mi-au dat disable la cont cu motivul ca am primit raporturi cum ca as fi fake sau alte tampenii credibile. Am auzit ca e un robot si cand contul tau ajunge la un anumit punct de raporturi ti-l inchide. Am contactat facebook fix pe motivul asta si m-au pus sa le trimit poza cu buletinul sa vada ca sunt eu + inca ceva detalii. Le-am trimis toate cele. Pe cont aveam undeva la 50, 000 followeri din YouTube colaborari si alte tampenii, ask etc.
A mai avut cineva problema asta, in cat timp raspund cei de la Facebook? Pe ce email primesc raspunsul ca eu mi-am uitat parola de la emailul de pe facebook si nu pot sa o recuperez. Cine ma ajuta funda.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

A mai avut un tovaras de al meu aceasta problema si eu i-am rezolvat-o. Mesajul il vei primi pe e-mailul care il ai si pe Facebook. Ar trebui sa-ti recuperezi parola de la email. Altfel nu vei stii cand vei primi raspuns. La tovarasul meu i-a venit email in mai putin de 24 ore.

| CristianTPUhelper explică (pentru RareşTPUro):

Am un ticket deschis care e online si nu trebuie să fiu logat. Pot accesa linkul să văd răspunsul de la ei tot timpul. Mulțumesc mult.

| RareşTPUro a răspuns (pentru CristianTPUhelper):

Mersi si eu de funda!