| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut, astazi este ziua mea si pe Facebook nu arata la prietenii mei ca ii ziua mea, data nasterii am setato dar nu arata stiti la ce ma refer adica nu poat prietenii mei sa imi ureze la multi ani in chenaru ala care apare de obicei

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum o sa afli si tu cine iti este prieten si iti stie ziua de nastere

| NAT0 a răspuns:

La mulți ani. O să arate mai târziu pe la 8 dimineața.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Daca intr-adevar ar fi prieteni ar trebui sa-ti stie ziua de nastere fara sa vada pe Facebook, viata e tot mai trista.

| KadarIstvanCosmin2000 explică (pentru FuriaGogoasei):

Ai dreptate deja nici nu mai ma intereseaza problema aia

| amyleemuffly03 a răspuns:

Poate apare pe Facebook, dar nu se gandeste nimeni sa iti ureze la multi ani laughing)))))))))

| AliceNeye a răspuns:

Prbabil e bifat sa nu vada nimeni ziua ta de nastere. Sa fie privata, nu publica!

| KadarIstvanCosmin2000 explică (pentru AliceNeye):

Cum fac sa fie publica ziua mea de nastere?

| Rommeo a răspuns (pentru KadarIstvanCosmin2000):

In setarile Facebook-ului la confidentialitate si selectezi ca datele tale personale sa fie publice sau sa vada doar prietenii.